HILARIO 31805 GLOBO venkovní
Kód: 31805Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo, ocel antracit, hliník antracit, plast průhledný, IP44, ŠxV: 200x327, H: 225, bez žárovky 1xE27, max. LED 15W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 9007371414826 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | černá |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 32,7 cm |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

