BOSTON 3159-3 GLOBO venkovní | 3xE27 | IP44 | nerez | V: 170 cm |
Kód: 3159-3Související produkty
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 2-8m, průměr 8 cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 9m, průměr 13cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah 9m, průměr 13 cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 8 cm, výška 39 cm, hloubka 17 cm,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez žárovky...
Detailní popis produktu
Elegantní stojanová lampa ze série Boston se vyznačuje neobvyklým designem a skvělým zpracováním. Tvarovaná stojací lampa je díky svému krytí IP44 ideálně vhodná pro venkovní použití. Tento model se skládá ze tří svítidel různých výšek a má celkovou velikost 1,7 metru. Toto venkovní svítidlo má tři objímky E27 a umožňuje vám tedy použít světelný zdroj dle vašeho výběru (max. 60W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Obraz lze doplnit dalšími stojanovými a nástěnnými svítidly ze stejné produktové řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 9007371108145 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nerezová ocel |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 170 cm |
| ? Šířka: | 28 cm |
| ? Hloubka: | 28 cm |
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, čidlo: 90°, dosah: 2-8m, průměr 13 cm,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 2-8m, průměr 8 cm, výška...
Venkovní, stojací svítidlo, hliník, černý matný, plast průhledný, IP44, D x Šx V: 15 x 15 x 80cm,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 9m, průměr 13cm, výška...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast průhledný, IP44, Š x V: 27x25 cm, hloubka 17 cm, bez...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, nástěnné svítidlo, IP44, ŠxV: 9x35 cm,...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 240 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP44.
Stropní svítidlo, bílý kov, plast opál, IP54, DxŠxV: 28x28x4,8 cm, včetně 1xLED 18W 230V, 1550lm...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x37 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo Cassi (průměr 19 cm), hliník, bez 1x E27 max. 60W, průměr 19 cm, výška 18,5 cm.
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x24 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, svítí směrem a dolů, nastavitelné, IP54, ŠxV: 100x100,...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



