BOSTON 3158 GLOBO venkovní | 1xE27 | IP44 | nerez | V: 39 cm |
Kód: 3158Související produkty
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 2-8m, průměr 8 cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 9m, průměr 13cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah 9m, průměr 13 cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 28 cm, výška 170 cm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez žárovky...
Detailní popis produktu
Elegantní venkovní nástěnné svítidlo ze série Boston se vyznačuje stylovým designem a skvělým zpracováním. Tvarované nástěnné svítidlo je díky svému krytí IP44 ideální pro venkovní použití. Tento model je vyroben z nerezové oceli a opálového plastu a má celkovou velikost 40 cm. Lampa je vybavena paticí E27 a umožňuje použití žárovky (max. 60W) dle vlastního výběru. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Obraz lze doplnit dalšími stojanovými svítidly a nástěnnými svítidly ze stejné produktové řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 9007371107360 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nerezová ocel |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Šířka: | 7,6 cm |
| ? Hloubka: | 12,7 cm |
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP54, průměr 20 cm, výška 5 cm, včetně 1xLED 12W...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, kov bílý, plast čirý, plast bílý, IP54, světelný efekt pomocí 2...
Venkovní svítidlo, hliník černý, plast průhledný, IP44, ŠxV: 16,2x23,2 cm, hloubka 19,4 cm,...
Venkovní svítidlo kov černý matný, hliník černý matný, plast opál, IP44, DxŠxV: 200x320x50 mm,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, imitace dřeva, sklo čiré, nástěnné svítidlo svítící nahoru a...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 80 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x24 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo kov černý matný, čiré sklo, satinované, směr světla nahoru, IP44, sklo...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, ŠxV: 23x59 cm, hloubka 29...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní, stojací svítidlo, hliník, černý matný, plast průhledný, IP44, D x Šx V: 15 x 15 x 80cm,...
Venkovní svítidlo, plast černý/bílý, sklo průhledné, USB výstup, aku CR18650 2200mAh 5V, IP54, 3...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



