BOSTON 3157SA GLOBO venkovní | 1xE27 | IP44 | antracit | Š: 7,6 cm |
Kód: 3157SASouvisející produkty
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, směr světla:...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, IP44, průměr 127...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, včetně senzoru,...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, IP44, průměr 127...
Detailní popis produktu
Toto elegantní venkovní nástěnné svítidlo ze série Boston se vyznačuje stylovým designem a skvělým zpracováním. Atraktivní venkovní svítidlo je ideální pro venkovní použití díky svému krytí IP44. Tento model je vyroben z nerezové oceli a antracitového plastu a má celkovou velikost 40 cm. Lampa je vybavena paticí E27 a umožňuje použití světelného zdroje (max. 23W) dle vlastního výběru. LED žárovky doporučujeme z důvodu jejich úspory energie a dlouhé životnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371436729 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 40 cm |
| ? Šířka: | 7,6 cm |
| ? Hloubka: | 7,6 cm |
Venkovní svítidlo, plast opál, kov, na baterie a adaptér, IP44, vypínač, dálkové ovládání, změna...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 300 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 8x33 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo průhledné, IP44, průměr 11 cm, výška 10 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, imitace dřeva, sklo čiré, nástěnné svítidlo svítící nahoru a...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, hliník bílý matný, plast opál, IP44, ŠxV: 14 x 20 cm, hloubka 14,7 cm, bez...
Venkovní svítidlo kov černý matný, polykarbonát opál, směr světla nahoru, IP44, ŠxVxH:120x320x140...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, průměr 11 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo, kov antracit matný, akryl transparentní, plast bílý, IP54, Šx výška 160x125...
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 8 cm, výška 39 cm, hloubka 17 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Venkovní svítidlo hliník černé barvy, svítí směrem: nahoru a dolů, IP54, nastavitelný světelný...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


