STYLE 31100 GLOBO venkovní | 1xGU10 | IP65 | nerez | Š: 11 cm |
Kód: 31100Související produkty
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, včetně LED 10705, IP44, senzor: 100°, rozpětí 6...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 17,2x11,4, hloubka 8,8...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, D x Š x V:...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Detailní popis produktu
Venkovní pochozí svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9007371339532 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP65 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nerezová ocel |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12,5 cm |
| ? Šířka: | 11 cm |
| ? Hloubka: | 11 cm |
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 45 cm, bez...
Venkovní svítidlo, ocel antracit, hliník antracit, plast průhledný, IP44, ŠxV: 200x327, H: 225,...
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, průměr 26 cm, výška 50 cm,...
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 13cm, výška 45cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo Cassi (průměr 19 cm), hliník, bez 1x E27 max. 60W, průměr 19 cm, výška 18,5 cm.
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, IP44, průměr 127...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, senzor 90°, dosah 2-8m, průměr 8 cm,...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, IP44, průměr 127...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, čiré sklo, směr světelného paprsku: nahoru a dolů,...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 8x33 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP54, ŠxV: 15x10cm, H:...
Venkovní svítidlo, plast stříbrný, plast opál, IP54, DxŠxV: 33x33x6 cm, včetně 1xLED 24W 230V,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, kov bílý, plast opál, IP54, průměr 28 cm, výška 4,8 cm, včetně 1xLED 18W 230V,...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP65, ŠxV: 11x8cm, H: 6cm, včetně...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


