CORUSSO 03654 GLOBO ventilátor | LED | 40W | dálkové ovl. | Š: 50 cm |
Kód: 03654Detailní popis produktu
Stropní ventilátor CORUSSO je elegantní a moderní zařízení, které zajišťuje nejen příjemnou cirkulaci vzduchu, ale zároveň slouží jako luxusní zvýraznění ve vašem pokoji. Jeho kulaté tělo vyrobené z pochromovaného kovu a plastu mu dodává elegantní a stylový vzhled. Stropní ventilátor CORUSSO zdobí hrana z akrylových krystalů, které vytvářejí jiskřivý efekt. Dále je vybavena stínidlem z čirého akrylu a opálového plastu, které zajišťuje rovnoměrné a příjemné osvětlení. Součástí balení je dálkové ovládání, abyste mohli stropní ventilátor CORUSSO snadno ovládat. Je stmívatelný a barvy lze fixovat tak, aby vytvořily požadovanou atmosféru. Má také paměťovou funkci a noční světlo pro maximální pohodlí. S výkonem 2500 lumenů nabízí stropní ventilátor CORUSSO jasné osvětlení. Teplotu barev lze nastavit od 3000K do 6500K pro vytvoření dokonalé atmosféry. Zažijte luxus stropního ventilátoru CORUSSO a užijte si příjemnou cirkulaci vzduchu a elegantní osvětlení ve vaší domácnosti. Je to ideální volba pro stylové a pohodlné vnitřní klima.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371456239 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 260-2500lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 16,8 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
