GALE 03671W GLOBO ventilátor
Kód: 03671WDetailní popis produktu
Ventilátor GALE 03671W GLOBO zajistí efektivní cirkulaci vzduchu a kvalitní osvětlení interiéru díky integrovanému LED světelnému zdroji. Moderní provedení v barvě bílá a dřevo se hodí do každé místnosti, přičemž ovládání usnadňuje přiložené dálkové ovládání.

Technické specifikace
- Výrobce: GLOBO Handels
- Krytí: IP20
- Barva: bílá, dřevo
- Počet světel. zdrojů: 1
- Žárovka: je součástí
- Chytré funkce: dálkové ovládání, zdroj LED
- Spotřeba: 22W
- Světelný tok: 2890lm
- Odstín světla, teplota: 3000K, 6000K, 4500K
- Výška: 32,5 (cm)
- Šířka: 107 (cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 9007371522804 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 22W |
| ? Světelný tok: | 2890lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K, 6000K, 4500K |
| ? Výška: | 32,5 (cm) |
| ? Šířka: | 107 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
