ARMANDO 03666S GLOBO stropní
Kód: 03666SDetailní popis produktu
Stropní ventilátor, kov/plast černý mat, akryl bílý, stmívatelný, více rychlostí nástěnným vypínačem, paměť, časovač, dálkové ovládání, 2 směry otáčení, šířka: 1315mm, výška: 226mm, LED 20W 230V, zdroj 2460 lm, výkon 1450 lm, CCT 2700-6500K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371528639 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED, stmívací |
| ? Spotřeba: | 20W |
| ? Světelný tok: | 2460lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 6500K |
| ? Výška: | 22,6 (cm) |
| ? Šířka: | 131,5 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
