Ventilátor FABIOLA 0306LED GLOBO s osvětlením | LED |
Kód: 0306LEDDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.42 kg |
| EAN: | 9007371300594 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Materiál: | nikl mat a sklo |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 20W+55W |
| ? Světelný tok: | 1100lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3100K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 37,2 cm |
| ? Šířka: | 132 cm |
| ? Hloubka: | 132 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Stropní ventilátor, stará mosaz, 3 rychlosti, 2 směry otáčení, tahový vypínač, motor 50W, průměr...
Stropní ventilátor, nikl matný, 3 rychlosti, 2 směry otáčení, tahový vypínač, průměr 76 cm, výška...
Stropní ventilátor, chrom, MDF, černá a bílá, 3 rychlosti, tahový vypínač, motor 50W, průměr 107...
Stropní ventilátor, chrom, 3 rychlosti, 2 směry otáčení, tahový vypínač, průměr 105 cm, výška 41...
Stropní ventilátor, kov bílý, chrom, akryl opál, akryl průhledný, samozavírací lopatky, motor...
Stropní ventilátor, kov černý/imitace dřeva, plast bílý/kouřový, stmívatelný, změna úrovní pomocí...
Ventilátor stropní, kov/plast černý, akryl, stmívání, fixace barev, noční světlo, časovač,...
Stropní ventilátor, kov černý/hliník černý matný, plast bílý/kouřový, stmívatelný, změna úrovní...
Ventilátor stropní, kov/plast bílý/stříbrný, akryl, stmívání, fixace barev, noční světlo,...
Stropní ventilátor, kov bílý, hliník, plast bílý, stmívatelný, několik úrovní pomocí nástěnného...
Stropní ventilátor, kov černý matný, akryl bílý, plast kouřový, stmívatelný, změna úrovní přes...
Stropní ventilátor, nikl matný, bílá, 3 rychlosti, 2 směry otáčení, tahový vypínač, průměr 76 cm,...
Stropní ventilátor, kov bílý matný, plast bílý, stmívatelný, několik úrovní pomocí nástěnného...
Stropní ventilátor, kov bílý, sklo satinované, vypínač, dálkové ovládání, průměr 115 cm, výška 45...
Stropní ventilátor kov/plast černý matný/bílý/průhledný, stmívatelný, několik úrovní pomocí...
Stropní ventilátor, kov tmavě šedý/světle šedý, plast bílý/imitace dřeva, stmívatelný, několik...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

