EWALD 15217-6 GLOBO závěsné
Kód: 15217-6Související produkty
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, matný černý kov, sklo bílé, černý PVC kabel, průměr: 38cm,...
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, bílé sklo, černý PVC kabel, průměr: 13,5cm, výška: 220cm,...
Nástěnné svítidlo, kov mosazné barvy, sklo bílé, směr světla: nahoru, ŠxV: 13,5x32,5cm, hloubka:...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, mosazný kov, matný černý kov, bílé sklo, černý PVC kabel, DxŠxV: 81x30x220cm, výškově nastavitelné od 55cm do 220cm, LED 40W 230V, zdroj 4650lm, výstup 2176lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.03 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4650lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 220 (cm) |
| ? Šířka: | 80,5 (cm) |
| ? Hloubka: | 29,5 (cm) |
Závěsné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, průměr 45 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové barvy, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, průměr 550 mm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, 3 koule průměr 20 - 25 - 30 cm, průměr 51 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
