JOSEBA 54032-3H GLOBO závěsné
Kód: 54032-3HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, nikl, dřevo černé, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, průměr 28 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, průměr 12 cm, výška max. 160 cm, bez žárovky 1xE27,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, průměr 35 cm, výška max. 160 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 9007371411368 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 160 cm |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Hloubka: | 35 cm |
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel šampaň, DxŠxV: 90x6x...
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, průměr 15 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 68x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, bílý kov, s korkem, DxŠxV: 69x20x max. 150 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, průměr 18 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, kov nikl, textilní černý kabel, průměr 35 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, průměr 28 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov chrom, stínidlo s dekorací, průměr 24 cm, výška max. 129 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, průměr 200...
Závěsné svítidlo, chrom, čiré sklo, krystaly K5 čiré, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, včetně...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


