CROTONE 48801WH-45 GLOBO závěsné | LED | dálkové ovl. |
Kód: 48801WH-45Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov bílý, akryl bílý opál, noční světlo, funkce paměti, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.59 kg |
| EAN: | 9007371400843 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, plast a akryl |
| ? Chytré funkce: | změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 45W |
| ? Světelný tok: | 260-1900lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

