XARA I 54802S-3AB GLOBO bodové | 3x E14 | černá | Š: 23 cm |
Kód: 54802S-3ABSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, vypínač, ŠxV: 8x14 cm, bez žárovky 1xE14, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, DxŠxV: 22x8x20 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 9007371427383 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a mosaz |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 23 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, průměr 25 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 26x16 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

