VRANOS 32112 GLOBO koupelnové | 2x E27 | IP44 | stříbrná | Š: 24 cm |
Kód: 32112Související produkty
Náhradní stínítko pro svítidlo GLOBO VRANOS 32112
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 300 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 240 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 184 mm, výška 65 mm, bez žárovky...
Detailní popis produktu
Moderní kulaté stropní svítidlo Vranos (průměr 24 cm) se skládá z hliníku ve stříbrné metalíze a opálového skla. Dvě patice E27 vám nabízejí možnost si sami určit osvětlovací prostředek (max. 40W) a sami si tak definovat intenzitu a barvu světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 9007371174379 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | hliník, lak a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 6,5 cm |
| ? Šířka: | 24 cm |
| ? Hloubka: | 24 cm |
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Koupelnové svítidlo, bílý kov a akryl, IP44, průměr 29 cm, výška 6,5 cm, vč.1xLED 18W 27,6V,...
Stropní svítidlo, chrom, plast satin, akrylové průhledné křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, akrylové křišťály průhledné, nastavitelné, změna barvy světla...
Stropní svítidlo, hliník bílý, akryl opál, stmívatelné, průměr 17 cm, výška 3 cm, včetně 1xLED...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, hliník černý matný, plast opál, IP44, DxŠxV: 600x40x120 mm,...
Stropní svítidlo, chrom, plast satin, akrylové průhledné křišťály, změna barvy světla pomocí...
Nástěnné svítidlo, kov chrom, hliník, plast opál satinovaný, IP44, vypínač, ŠxV: 10x61 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, třpytivý efekt, IP44, DxŠxV: 38x38x8 cm, včetně 1xLED 24W...
Nástěnné koupelnové svítidlo, kov, nikl matný, opálové sklo, IP44, VxŠxH: 43x6,5x12,5 cm, vč....
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast opál satinovaný, zrcadlové světlo, otočné, IP44, ŠxV: 45,5x4...
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál bílé, IP44, ŠxV: 12x32 cm, hloubka 7,3 cm, včetně 1xLED 12W...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, chrom, plast opál, IP44, ŠxV: 60x6,5 cm, hloubka 4,5 cm,...
Stropní svítidlo, plast niklový, satinovaný a opál, bílý, několik úrovní přes nástěnný spínač,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

