VRANOS 32113 GLOBO koupelnové | 3x E27 | IP44 | stříbrná | Š: 30 cm |
Kód: 32113Související produkty
Náhradní stínítko pro svítidlo GLOBO VRANOS 32113
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 300 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 240 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 184 mm, výška 65 mm, bez žárovky...
Detailní popis produktu
Toto krásné a kvalitní venkovní svítidlo může stejně snadno viset ve vašem obývacím pokoji. Zaujme svým jasným a lineárním designem. Díky kulatému tvaru však stále působí velmi harmonicky a elegantně. Matné sklo dodává lampě měkké a příjemné světlo. S tímto svítidlem se v budoucnu určitě budete dívat před své domovní dveře častěji, protože je téměř příliš krásné na to, abyste se jen tak pověsili venku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 9007371174386 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | hliník, lak a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 6,5 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Nástěnné koupelnové svítidlo, kov, nikl matný, opálové sklo, IP44, VxŠxH: 43x6,5x12,5 cm, vč....
Nástěnné svítidlo, chrom, plast opál, IP44, ŠxV: 32x5 cm, hloubka od zdi 7 cm, včetně 1xLED 6W...
Nástěnné svítidlo, chrom, plast opál, IP44, zapnutí/vypnutí dotykem, ŠxV: 39x9,5 cm, hloubka 12...
Stropní svítidlo, chrom, plast satin, akrylové průhledné křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, třpytivý efekt, IP44, DxŠxV: 38x38x8 cm, včetně 1xLED 24W...
Stropní svítidlo, plast niklová barva, satinovaný a opál, bílý, několik úrovní přes nástěnný...
Nástěnné svítidlo kov nikl matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov chrom, hliník, plast opál satinovaný, IP44, vypínač, ŠxV: 10x61 cm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, nerez, sklo opál bílé, IP44, ŠxV: 10x35 cm, hloubka 11 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, plast satin, akrylové průhledné křišťály, změna barvy světla pomocí...
Koupelnové svítidlo, bílý kov a akryl, IP44, průměr 29 cm, výška 6,5 cm, vč.1xLED 18W 27,6V,...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, chrom, plast opál, IP44, ŠxV: 60x6,5 cm, hloubka 4,5 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast opál satinovaný, zrcadlové světlo, otočné, IP44, ŠxV: 45,5x4...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, akrylové křišťály průhledné, nastavitelné, změna barvy světla...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


