AMIYAH 21018CH GLOBO stolní lampička
Kód: 21018CHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička plastová bílá, kovová s ozdobným děrováním v barvě šampaňského, dotykové zapínání/vypínání, RGB, bez adaptéru, Aku.CR18650 500mAh 3,7V, dobíjení 2h, svítí 6h, šířka: 80mm hloubka: 140mm, LED 1W 230V, zdroj 40lm, výkon 15lm, barva+6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 9007371481200 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, hnědá, béžová |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| Napájení: | nabíjecí |
| ? Spotřeba: | 1W |
| ? Světelný tok: | 40lm |
| ? Výška: | 14 (cm) |
| ? Šířka: | 8 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
