HUBERTUS 54308S GLOBO stojací lampa | 3x E14 | černá | Š: 23 cm |
Kód: 54308SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, silikon černý...
Detailní popis produktu
Zažijte dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti s naší stojací lampou Hubertus. Černý matný kov v kombinaci s kouřově zbarveným čirým sklem s přechodem dodá vašemu pokoji zajímavou auru. Stojací lampa je vybavena PVC černým kabelem a praktickým nožním spínačem, který umožňuje její pohodlné ovládání. S průměrem 230 mm a výškou 1540 mm se Hubertus harmonicky začlení do každého prostředí. Objímky E14 umožňují sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Vneste světlo a styl do svého domova s Hubertusem a užijte si inspirativní řešení osvětlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371458011 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 23 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stojací lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, kov nikl matný, chrom, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 50x23x155 cm, bez žárovky...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil bílý, stínidlo s bílým peřím, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, mosaz, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel hnědý, s vypínačem na...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, kabel 180 cm, vypínač, DxŠxV: 23x18x130 cm, včetně 1xLED...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


