AMY 15187D7 GLOBO stropní | LED |
Kód: 15187D7Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil zlatý, vypínač, ŠxV: 15x26 cm, hloubka 19 cm,...
Stropní svítidlo kov bílé, akryl, textil zlatá barva, průměr 40 cm, výška 10,5 cm, včetně 1xLED...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály, průměr 40 cm, výška max. 140...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, kabel 1,5 m, vypínač,...
Detailní popis produktu
S tímto vysoce kvalitním kulatým stropním svítidlem v kovové bílé barvě se do vašich čtyř stěn dostanou světelné akcenty. Zlatý listový barevný odstín má průměr 40cm a výšku 12cm. Na spodní straně svítidla je kryt, který rovnoměrně distribuuje světlo v místnosti. Lze velmi dobře integrovat do ložnice a díky svému vzhledu je skutečným vrcholem. Díky zahrnutému 18W LED světelnému zdroji poskytuje 1000 lumenů světla s příjemnou teplou bílou barevnou teplotou 3000K. Stropní svítidlo se hodí k mnoha moderním a současným stylům bydlení. Lze jej velmi dobře kombinovat s dalšími výrobky ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 9007371384143 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, textil a akryl |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 18W |
| ? Světelný tok: | 1000lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl bílý, 2 kroužky 2700K. a 2 kroužky 6500K. (nelze přepínat),...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast imitace dřeva, akryl, komp. s Google Assistant a Alexa,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, třpytivý efekt, plastové křišťály, chrom, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl, kompatibilní s Google Assistant a Alexa, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, kov bílý, MDF vzhled dřeva, plast opál, fixace barvy, DxŠxV: 60x60x9 cm, včetně...
Stropní svítilo, kov bílý, akryl opál černý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov chrom, plast opál, třpytivý efekt, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, skleněný křišťál, třpytivý efekt, kompatibilní s...
Stropní svítidlo, chrom, plast opál, třpytivý efekt, změna barvy světla 3000 až 6000K,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl antracit a opál, noční světlo, funkce paměti, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílá, bílý akryl, chrom, stmívatelné, a intenzita 50-1700lm, dálkové...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, plast opál, plastové křišťály, třpytivý efekt, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, noční světlo, mobilní aplikace a...
Stropní svítidlo, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní s Google Assistant a Alexa,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl, kompatibilní s Google Assistant a Alexa, paměťová funkce,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





