AMY I 15188D2 GLOBO stropní | LED |
Kód: 15188D2Související produkty
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Závěsné svítidlo, nikl matný, plast, textil stříbrný, satin akryl, výška stínidla 20 cm.
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil stříbrný, vypínač, ŠxV: 15x26 cm, hloubka 19 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 9007371346530 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Materiál: | nikl mat, textil, plast a akryl |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 1120lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 10,5 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Stropní svítidlo, plast se vzhledem dřeva, satinovaný a opál, několik úrovní přes nástěnný...
Stropní svítidlo hliník bílý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, DxŠxV: 300x300x60 mm, LED 12W...
Stropní svítidlo, bílý plast, průměr: 35cm, výška: 5,5cm, LED 18W 230V, 2050lm zdroj, 950lm...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, chromová obruč, změna barvy světla 3000-6400K, noční...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Stropní svítidlo, kov bílý, černý, MDF se vzhledem dřeva, plast opál, několik úrovní přes...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 80x20x7...
Stropní svítidlo, plast bílý, průměr 300 mm, výška 50 mm, včetně LED 18W 230V, zdroj 2000lm,...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 30x30x6...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, akryl opál, průměr 44 cm, výška 11 cm, včetně LED 24W...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, průhledné plastové křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 480x480x52 mm, včetně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




