AMY I 15188H2 GLOBO závěsné
Kód: 15188H2Související produkty
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil stříbrný, vypínač, ŠxV: 15x26 cm, hloubka 19 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, nikl matný, plast, textil stříbrný, satin akryl, výška stínidla 20 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 9007371315444 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nikl mat, textil a plast |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 65 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 38 cm, výška max. 120cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, krystaly K9 čiré, kabel PVC transparentní, průměr: 80cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo průhledné satinované.
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněná koule bronzové barvy, bílá, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, matný černý kov, sklo bílé, černý PVC kabel, průměr: 38cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x...
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl satinovaný, čirý, kabel PVC černý, průměr 120 mm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, bílé sklo, černý PVC kabel, průměr: 13,5cm, výška: 220cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, kov imitace dřeva, kabel PVC černý, průměr...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



