DORO 416080WD2R GLOBO stropní | LED | 24W | dřevo | Š: 45 cm |
Kód: 416080WD2RSouvisející produkty
Stropní svítidlo, hliník grafit, MDF vzhled dřeva, akryl opál, DxŠxV: 60x15x6 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 30x30x6...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, imitace dřeva, akryl opál, rám ve vzhledu dubu, DxŠxV: 45x45x7...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 59x59x7...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 80x20x7...
Stropní svítidlo, kov grafit, MDF vzhled dřeva, plast opál, průměr 30 cm, výška 9 cm, včetně LED...
Detailní popis produktu
Toto kulaté stropní svítidlo inspiruje svým skvělým designem. Opálový plast, který zakrývá přiložené LED žárovky, je uzavřen kulatým vnějším pouzdrem z kovu a MDF ve vzhledu dřeva (průměr 45 cm). S LED žárovkami to poskytuje příjemné teplé bílé světlo 3000 Kelvinů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 9007371430567 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | 35 až 49 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov, dřevo a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 1800lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 45 cm |
Stropní svítidlo, plast černý, opál, Bluetooth, reproduktor 3W, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Stropní svítidlo, kov bílý, plastové křišťály čiré, plast bílý se třpytivým efektem, průměr 400...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, průhledné plastové křišťály, DxŠxV: 49,5x49,5x7,6...
Stropní svítidlo, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní s Google Assistant a Alexa,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, hliník bílý, plast opál, plast šedý, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, chromová obruč, změna barvy světla 3000-6400K, noční...
Stropní svítidlo kov bílý, akryl imitace dřeva, akryl opál, průměr 300 mm, výška 50 mm, včetně...
Stropní svítidlo kov šedý,černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, několik úrovní přes nás....
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, TUYA mobilní aplikace, časovač, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast imitace dřeva, akryl, komp. s Google Assistant a Alexa,...
Stropní svítidlo, kov bílý, MDF vzhled dřeva, plast opál, fixace barvy, DxŠxV: 60x60x9 cm, včetně...
Stropní svítidlo kov bílý, akryl zrcadlový, hliník černý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, akryl opál, průměr 44 cm, výška 11 cm, včetně LED 24W...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
