COTOPA 32005-2 GLOBO venkovní | 2x GU10 | černá | Š: 8 cm |
Kód: 32005-2Detailní popis produktu
Toto moderní designové venkovní svítidlo patří do série Cotopa a je vyrobeno z černého a čirého plastu. Je vybaven třídou ochrany IP44 a je ideální pro venkovní použití. Dvě stávající patice GU10 svítí nahoru a dolů a mohou být vybaveny pouze LED žárovkami. Obraz ve vašem venkovním prostoru můžete doplnit dalšími krásnými nástěnnými svítidly z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 9007371364329 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | 10W |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16 cm |
| ? Šířka: | 8 cm |
| ? Hloubka: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


