HALIA 15676H GLOBO závěsné
Kód: 15676HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 30 cm, výška max. 135...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 35 cm, výška max. 135...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 14 cm, výška max....
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 9007371414635 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov a konopné lano |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 120 cm |
| ? Šířka: | 19,5 cm |
| ? Hloubka: | 19,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník antracit, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


