HENDRY 15884-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 82,5 cm |
Kód: 15884-4HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály průhledné, kabel PVC černý, DxŠxV: 825x150x1200 mm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371445882 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 82,5 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel černý, nastavitelná výška, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, 3 koule průměr 20 - 25 - 30 cm, průměr 51 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, krystaly K9 čiré, kabel PVC transparentní, průměr: 80cm,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo opál, průměr 48 cm, výška max. 98 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, možnost zkrácení výšky, barvy skla: bronzová,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, různé tvary...
Závěsné svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška max. 120...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


