BADALONA 15355H GLOBO závěsné
Kód: 15355HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov hnědý, sklo průhledné satinované, ŠxV: 35x45 cm, hloubka 45 cm, bez...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 9007371390045 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | hnědá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Hloubka: | 35 cm |
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, černý kov, přírodní dřevo, DxŠxV: 83x14x max. 140 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, černý kabel, nastavitelná výška, průměr 200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, krystaly K9 čiré, kabel PVC transparentní, průměr: 80cm,...
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, matný černý kov, sklo bílé, černý PVC kabel, průměr: 38cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, DxŠxV: 90x7x max. 120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 77x13x max.120 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, akryl satinovaný, DxŠxV: 70x7x max. 120 cm, včetně 3xLED 5W...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněná koule zelená, bílá, kabel PVC černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


