MISSA 15308H1 GLOBO závěsné
Kód: 15308H1Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 9007371375103 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Barva: | hnědá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Hloubka: | 35 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, možnost nastavení výšky, průměr 280 mm, výška...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, různé tvary...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo modré/čiré, červené/čiré, jantarové/čiré, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, mosaz matná, čiré sklo, černý kabel z PVC, DxŠxV: 90x20x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, sklo, textilní černý kabel, DxŠxV: 100x19x140 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


