VARUS 15855 GLOBO závěsné | 1x E27 | zlatá | Š: 20 cm |
Kód: 15855Související produkty
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 9007371377459 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | mosaz a zlaté sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl, plast stříbrný, černý textilní kabel, průměr 45 cm, výška max. 140 cm,...
Závěsné svítidlo, bílý kov, bílý kov, s korkem, průměr 35 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl černý, opál, stmívatelné, fixace barvy, paměťové funkce, noční...
Závěsné svítidlo, nikl, textil bílý, průhledný akryl, transparentní kabel, průměr 45 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 68x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo hnědé, kov černý matný, textilní černý kabel, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, bílý kov, s korkem, DxŠxV: 69x20x max. 150 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné světlo nikl matný, chrom, černý textilní kabel, DxŠxV: 90x20x max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bílý, stínítko s dekorací květů, průměr 51 cm, výška max. 138 cm, bez...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, průměr 28 cm, výška...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



