ISLA 54347-2 GLOBO bodové | 2x E14 | LED | 8W | hnědá | Š: 28 cm |
Kód: 54347-2Související produkty
Detailní popis produktu
Toto bodové svítidlo působí díky svému designu jak elegantně, tak rustikálně. Na konci bronzového sloupu jsou umístěny dva reflektory. Stínidlo reflektoru je vyrobeno z čirého kouřového skla a jemné zlaté ozdobné linky na stínítku mu dodávají eleganci. Přiložené LED žárovky s paticí E14 vše završují výkonem 800 lumenů a teplým bílým světlem 3000 K. Má také délku 21,7 cm. Další modely této řady mohou dotvořit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 9007371342327 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | hnědá |
| ? Materiál: | kov, chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 8W |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 28 cm |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



