ALYS 54122-3 GLOBO bodové | 3x E14 | šedá | Š: 25 cm |
Kód: 54122-3Související produkty
Nástěnné svítidlo nikl mat, chrom, sametově stříbrná metalíza, stínítko s ozdobnou perforací,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, kov chrom, samet stříbrný, stínidlo s dekorem, z...
Stropní svítidlo, nikl matný, chrom, sametově stříbrná metalíza, pohyblivý, stínítko s ozdobným...
Stropní svítidlo nikl mat, sametově stříbrná metalíza, stínidlo s ozdobným děrováním, uvnitř...
Detailní popis produktu
Stylová a elegantní řada bodových svítidel Alys jednoznačně boduje kombinací materiálů. Tři pohyblivá vyražená válcová stínidla připevněná ke kruhovému tělesu tohoto stropního bodového svítidla jsou pokryta stříbrným sametem, který skvěle ladí se stříbrným vnitřkem reflektorů a poskytují krásné světlo. Matný niklový kov držáku a jednotlivé chromované části dotvářejí obraz a činí z tohoto reflektoru opravdový poutač. Bodová světla mají každý patici E14, která umožňuje sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 8W). obraz ve svých prostorách můžete doplnit dalšími modely této řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 9007371379286 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nikl mat, chrom a samet |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 15 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠx výška 600x90x168 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, nastavitelné ramena, DxV: 80x15 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



