ALYS 54122-4 GLOBO bodové | 4x E14 | šedá | Š: 84 cm |
Kód: 54122-4Související produkty
Nástěnné svítidlo nikl mat, chrom, sametově stříbrná metalíza, stínítko s ozdobnou perforací,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, kov chrom, samet stříbrný, stínidlo s dekorem, z...
Stropní svítidlo nikl mat, chrom, sametově stříbrná metalíza, stínítko s ozdobnou perforací,...
Stropní svítidlo nikl mat, sametově stříbrná metalíza, stínidlo s ozdobným děrováním, uvnitř...
Detailní popis produktu
Stylová a elegantní řada bodových svítidel Alys jednoznačně boduje kombinací materiálů. Čtyři pohyblivá vyražená válcová stínidla připevněná ke dvěma rovným ramenům tohoto stropního bodového svítidla jsou pokryta stříbrným sametem, který skvěle ladí se stříbrným vnitřkem reflektorů, které poskytují krásné světlo. Matný niklový kov držáku a jednotlivé chromované části dotvářejí obraz a činí z tohoto reflektoru opravdový poutač. Bodová světla mají každý patici E14, která umožňuje sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 8W). obraz ve svých prostorách můžete doplnit dalšími modely této řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 9007371382286 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nikl mat, chrom a samet |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16 cm |
| ? Šířka: | 84 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Bodové svítidlo, kov zlaté barvy broušený, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 550x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Bodové svítidlo, kov zlatý broušený, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 26x16 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



