GILLIAN 54983-4 GLOBO bodové | 4x E14 | nikl | Š: 90 cm |
Kód: 54983-4Související produkty
Nástěnné svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, vypínač, DxŠ: 8x24 cm, hloubka 14 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, vypínač, DxV: 35x17 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, DxŠxV: 29x29x17 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Náhradní stínítko pro svítidlo řady GLOBO GILLIAN 54983 a GLOBO BELUA 54980 (průměr 7 cm, výška...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, pohyblivé, DxŠxV: 90x50x21 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 9007371240531 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 21 cm |
| ? Šířka: | 90 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Stropní svítidlo, kov nikl matný, kov chrom, DxŠxV:67x8x11cm, včetně žárovek 4xGU10 LED 3W 230V,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF imitace dřeva, DxŠxV:50x6x15cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 60x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 47x9x22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 15W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov bronzové barvy, kouřové sklo, včetně LED 10585, DxŠxV: 63x37x21 cm, včetně...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



