KRIS 54356-5 GLOBO stropní | 5x E14 | nikl | Š: 61,5 cm |
Kód: 54356-5Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Náhradní sklo pro sérii 54356
Detailní popis produktu
Toto stropní bodové svítidlo kombinuje materiál a design. Pět elegantních, nepohyblivých reflektorů vyrobených z jemných skleněných krystalů a orámovaných v pochromovaném kovu je připevněno k krásně zakřiveným ramenům z matného niklu. Dostupné patice E14 umožňují sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 9007371369256 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 5 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 21 cm |
| ? Šířka: | 61,5 cm |
| ? Hloubka: | 36 cm |
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 26x16 cm, bez...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 400x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 450x90x166 mm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, průměr 25 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



