TINY 67246-36 GLOBO stropní | LED | 36W | černá | Š: 47 cm |
Kód: 67246-36Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, akryl bílý, 3 úrovně pomocí vypínače na stěně:...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál bílý, paměťová funkce, stmívatelné, dálkové ovládání,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, DxŠxV: 40x40x6 cm, včetně LED 18W 230V, 1950lm zdroj,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barvy, SmartLight,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo ze série Tiny (47x47 cm) bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Skládá se ze dvou elegantně zkřížených, matně černých kovových rámů, které jsou potaženy opálovým plastem. S přiloženými LED žárovkami poskytuje stropní svítidlo 2700 lumenů světla s příjemnou barvou světla 3000 Kelvinů. S několika modely ze stejné série můžete dotvořit celkový obraz ve vašich čtyřech stěnách a zajistit elegantní prostředí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 9007371424870 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 36W |
| ? Světelný tok: | 2700lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 5,8 cm |
| ? Šířka: | 47 cm |
| ? Hloubka: | 47 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 480x300x100...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov šedý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, DxŠxV: 40x38x11 cm, včetně LED 30W...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 630x350x70...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov bílý černý, kov antracit, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška 380x360x6 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, hliníkové stínítko s...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
