HEKLA 58339SWC GLOBO lampička | LED |
Kód: 58339SWCDetailní popis produktu
Stolní lampička, plast černý, funkce nočního světla, bezdrátové nabíjení, stmívatelné, fixace barev, dotykové zapnutí / vypnutí, dotykový stmívač, DxŠxV: 510x243x660 včetně 1xLED 10W 230V, 615lm zdroj, 460lm výstup, změna barvy světla 3000-4500-6500K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 9007371401864 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 10W |
| ? Světelný tok: | 460lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6500K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 66 cm |
| ? Šířka: | 51 cm |
| ? Hloubka: | 24,3 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
