ANDREW 15445TG GLOBO lampička | 1x E27 | zlatá | Š: 30 cm |
Kód: 15445TGSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov zlatý, sklo zlaté a průhledné, kabel 1.5m, vypínač, průměr 30 cm, výška 53 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 9007371404049 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 53 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



