MATTHEW 12388-18W GLOBO stropní | LED | 12W | bílá | Š: 22 cm |
Kód: 12388-18WSouvisející produkty
Stropní svítidlo, plast bílý, DxŠx výška 120x120x45 mm, včetně LED 8W 230V, zdroj 870lm, výstup...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, plast bílý, DxŠx výška 220x220x50 mm, včetně LED 12W 230V, zdroj 1430lm, výstup 780lm, 4000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 9007371447954 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | do 34 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 1430lm |
| ? Výška: | 5 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
Stropní svítidlo, kov, akryl šedý a bílý, paměťová funkce, nočné svetlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast stříbrný, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov bílý, MDF vzhled dřeva, plast opál, fixace barvy, DxŠxV: 45x45x9 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní s Google Assistant a...
Stropní svítidlo, kov černý, plast, zrcadlový křišťálový efekt, plast černý, plast bílý, několik...
Stropní svítidlo, kov černý, bronzový, plast opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, akryl opál, DxŠxV: 39x39x9 cm, včetně LED 24W 230V,...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl opál, zrcadlo, paměťový efekt, stmívatelné, nastavitelná barva...
Stropní svítilo, kov bílý, akryl opál černý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál bílý, funkce paměti, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace...
Stropní svítidlo, plast bílý, plast opál, změna barvy světla ovladačem, fixace barvy, průměr 50 x...
Stropní svítidlo, kov bílý stříbrný, akryl opál čirý, kompatibilní s Google Assistant a Alexa,...
Stropní svítidlo, hliník grafit, MDF vzhled dřeva, akryl opál, DxŠxV: 60x15x6 cm, včetně LED 18W...
Stropní LED svítidlo, stříbrný plast a akryl opál, průměr 39 cm, výška 9 cm, včetně 1xLED 21W...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, stmívatelné, přepínání funkcí nástěnným vypínačem,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
