AYANA 40412-2 GLOBO stropní | 2x E27 | hnědá | Š: 33,5 cm |
Kód: 40412-2Související produkty
Stropní svítidlo, jantar, opálové sklo, K5 křišťály champagne, spodní sklo jantar, DxŠxV: 24x24x9...
Stropní svítidlo, jantar, opálové sklo, K5 křišťály champagne, spodní sklo jantar, DxŠxV: 42x42x9...
Náhradní sklo pro 40412-2, s křišťálkami
Náhradní sklo pro 40412-2, zrcadlové, 33,5x33,5cm
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, jantar, opálové sklo, K5 křišťály champagne, spodní sklo jantar, DxŠxV: 34x34x9 cm, bez žárovek 2xE27, max. 40W 230V.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní klasická |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 9007371250820 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | hnědá |
| ? Materiál: | chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 33,5 cm |
| ? Hloubka: | 33,5 cm |
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, sklo průhledné satinované, 42x42 cm, výška 8,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, kov bílý, opálové sklo, průměr 30 cm, výška 8 cm, včetně 1xLED 12W 40V,...
Stropní svítidlo, nerezová ocel, bílý akryl, akrylové křišťály průhledné, DxŠxV: 26x26x9cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, třpytivý efekt, průhledné akrylové křišťály, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, dekorativní křišťály čiré se zrcadlem hranou,...
Stropní svítidlo bronzové barvy, satinovaný akryl, DxŠxV: 34,5x34,5x6 cm, včetně 9xLED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 24x24x9 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 34 cm, výška 9 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, dekorační kamínky, průhledné ozdobné linky,...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, čiré krystaly, DxŠxV: 30x30x6,5 cm, bez žárovek 2xE27...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 30 cm, výška 7 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 40x40x8 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, průhledné plastové křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, nikl matný, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 25 cm, výška 9 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

