CLASTRA 15388-4D GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 80 cm |
Kód: 15388-4DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý, průměr 25 cm, výška 23 cm, bez žárovek, 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý matný, průměr 47 cm, výška 25 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 700x130x225, bez žárovek, 4xE27,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, omotaný kabel, DxŠxV: 80x18x max. 100 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 9007371405121 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 100 cm |
| ? Šířka: | 80 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 68x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, krystaly K9 čiré, kabel PVC transparentní, průměr: 80cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, různé tvary...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, kabel PVC černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové barvy, kabel černý, průměr: 49cm, výška: 150cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, různé tvary...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, výškově nastavitelné, DxŠxV: 80x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

