LAVUS 15552-3H GLOBO závěsné | 3x E27 | černá;zlatá;měď | Š: 83 cm |
Kód: 15552-3HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo chromové barvy, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý, sklo zlaté barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové/čiré, černý textilní kabel, možnost zkrácení...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky, DxŠxV 830x180x max.1200 mm, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.93 kg |
| EAN: | 9007371453009 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 83 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, nastavitelná výška,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

