LAVUS 15552T1 GLOBO lampička | 1x E27 | černá;měď | Š: 15 cm |
Kód: 15552T1Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo chromové barvy, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý, sklo zlaté barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové/čiré, černý textilní kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
LED žárovka, kov stříbrný, sklo jantarové, E27 Edison, hruškovitý tvar, průměr 6,4 cm, výška 14...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška 310 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 9007371462193 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 31 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stolní lampička, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, kov černý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, plynulá regulace...
Stolní lampička, kov nikl, textil bílý, kabel textil černý, kolébkový vypínač na kabelu, kovový...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, kov černý matný, kov mosaz, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, plast, chrom, bílý, hliník, flexo, dotykový vypínač ON/OFF, dotykový stmívač,...
Stolní lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stolní lampička, plast černý, flexi, USB nabíjení, noční světlo s RGB, stmívatelné, měnič barev,...
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

