LAVUS 15552T2 GLOBO lampička | 1x E27 | černá | Š: 15 cm |
Kód: 15552T2Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo chromové barvy, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
LED žárovka, kov stříbrný, sklo jantarové, E27 Edison, hruškovitý tvar, průměr 6,4 cm, výška 14...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové/čiré, černý textilní kabel, možnost zkrácení...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý, sklo zlaté barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška 310 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 9007371465194 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 31 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, plast, chrom, bílý, hliník, flexo, dotykový vypínač ON/OFF, dotykový stmívač,...
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, kov zlatý, sklo jantarové, kabel PVC černý, dotykové...
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, plast, šedá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov stříbrný, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V..
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

