LAVUS 15552H3 GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 18 cm |
Kód: 15552H3Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý, sklo zlaté barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové/čiré, černý textilní kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
LED žárovka, kov stříbrný, sklo jantarové, E27 Edison, hruškovitý tvar, průměr 6,4 cm, výška 14...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo chromové barvy, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky, průměr 180 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 9007371450008 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov grafit, akryl opál, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, změna barvy světla 3000-4500-6000K,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

