LAVUS 15552H2 GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 18 cm |
Kód: 15552H2Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo chromové barvy, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý, sklo zlaté barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
LED žárovka, kov stříbrný, sklo jantarové, E27 Edison, hruškovitý tvar, průměr 6,4 cm, výška 14...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové/čiré, černý textilní kabel, možnost zkrácení...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky, průměr 180 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 9007371447008 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva, sklo kouřové, čiré, textilní černý kabel,...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, černý textilní...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály průměr 61 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 6xE14,...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, stmívatelné, paměťová funkce, výškově...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

