HALIA 15674H1 GLOBO závěsné
Kód: 15674H1Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 30 cm, výška max. 135...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, s černou řetězem, průměr 40 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 14 cm, výška max....
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 35 cm, výška max. 135 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 9007371405633 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov a konopné lano |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 135 cm |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Hloubka: | 35 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, 3 koule průměr 20 - 25 - 30 cm, průměr 51 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva, sklo kouřové, čiré, textilní černý kabel,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


