BEMMO 15431-4Z GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 76 cm |
Kód: 15431-4ZSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, textil černý matný, vnitřní strana zlatá, průměr 28 cm, výška...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, průměr 28 cm, výška...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, průměr 45 cm, výška...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, DxŠxV: 77x23x max....
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Detailní popis produktu
Čtyř žárovkové závěsné svítidlo má čtyři stínidla s ozdobným děrováním. Světlo z tohoto krásného závěsného svítidla se úžasně odráží prostřednictvím zlatého akrylátu připevněného na vnitřní straně stínidla. Toto interiérové svítidlo má výšku až 140 cm. Závit E27 vám dává svobodnou volbu, pokud jde o intenzitu a barvu světla (kromě 4xE27, 25 wattů). Vzhledem k jejich dlouhé životnosti a úspoře energie doporučujeme LED svítidla. Toto tradiční svítidlo je vhodné zejména do ložnic, obývacích pokojů a jídelen. Další modely z této řady dotvářejí váš interiér.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 9007371414802 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 76 cm |
| ? Hloubka: | 13 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, změna barvy světla 3000-4500-6000K,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 78x10x...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

