MIRENA 15367H3 GLOBO závěsné
Kód: 15367H3Detailní popis produktu
Čistá příroda! Stínidlo této závěsné lampy se skládá z bambusové síťoviny, která umožňuje vyzařování světla přímo do okolí. Viditelná je i žárovka s paticí E27. To umožňuje použít jako alternativu dekorativní světelný zdroj. S LED žárovkou zajistíte ještě větší udržitelnost. S průměrem 39 cm je tato lampa skvělým doplňkem do vaší domácnosti.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 9007371400577 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | bambus |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 39 cm |
| ? Hloubka: | 39 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

