ULLEU 69029-1H GLOBO závěsné
Kód: 69029-1HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, konopná lana hnědá, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, lano hnědé, průměr 10 cm, výška max. 166 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, lano hnědé, průměr 38 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov, černá, hnědé konopné lano, průměr 50 cm, výška max. 126 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov matný černý, konopné lano hnědé, DxŠxV: 100x25x max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, průměr 25 cm, výška max. 150 cm, bez...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov, černá, hnědé konopné lano, průměr 40 cm, výška max. 125 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 9007371379781 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály, průměr 40 cm, výška max. 140...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, DxŠxV: 60x14x max. 140 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, černé, stará mosaz, výškově nastavitelné, 90-180 cm, DxŠxV: 92x22x max. 180 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, průměr 9 cm, výška max. 153...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, průměr 30 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 290 mm, výška 1200 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com






