KRIS 54356-3 GLOBO stropní | 3x E14 | nikl | Š: 38 cm |
Kód: 54356-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Náhradní sklo pro sérii 54356
Detailní popis produktu
Stropní bodové svítidlo kombinuje materiál a design. Tři elegantní nepohyblivá bodová světla vyrobená z drahých skleněných krystalů a orámovaná v chromovaném kovu jsou připevněna ke třem propleteným ramenům z matného niklu. Dostupné patice E14 umožňují sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 9007371363254 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 24 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 38 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxV: 50x16 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 36x19x19 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 400x80x182...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



