PURRA 54814-2 GLOBO bodové | 2x E14 | černá | Š: 29 cm |
Kód: 54814-2Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, vypínač, ŠxV: 9x16 cm, hloubka...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, DxV: 29x22 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9007371394104 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 22 cm |
| ? Šířka: | 29 cm |
| ? Hloubka: | 9 cm |
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 60x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov zlatý broušený, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



