TRABBY 57916-2 GLOBO bodové | 2x GU10 | černá | Š: 26 cm |
Kód: 57916-2Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stojací lampa, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz, kabel...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Detailní popis produktu
Objevte nadčasové kouzlo TRABBY! Se svým zářivým černým matným kovovým reflektorem a kouřově zbarveným, čirým sklem skutečně upoutá pozornost. Matná kovová konstrukce v mosazné barvě mu dodává elegantní nádech. S rozměrem 260x60x125 mm se TRABBY perfektně hodí do každé místnosti. Jedná se o exkluzivní designový prvek, který dodá vašemu domovu něco jistého. Patice GU10 umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 8 wattů. S TRABBY můžete nastavit stylový design a vytvořit útulnou atmosféru. Získejte TRABBY nyní a zažijte jedinečný design v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371452057 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12,5 cm |
| ? Šířka: | 26 cm |
| ? Hloubka: | 6 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠx výška 600x90x168 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


